Usługi dodatkowe

Z myślą o zapewnieniu jak najbardziej komfortowego wypoczynku, posiadamy ofertę usług dodatkowych, które jesteśmy w stanie dla Państwa zorganizować. Wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny przed planowanym przyjazdem, a my wszystko sprawdzimy i przygotujemy – od transferów, poprzez rekomendacje restauracji czy atrakcji aż po wycieczki po Gdańsku i okolicy.

Transfery

Na życzenie Gości jesteśmy w stanie zorganizować transfery lotniskowe oraz w dowolne miejsca – od przejazdów dla jednej osoby po transfer dla grupy. W naszej ofercie znajdą Państwo przejazdy klasą ekonomiczną, premium czy też busem. Poniżej cennik na transfer z lotniska do apartamentu i kilka zdjęć, a w razie jakichkolwiek zapytań zapraszamy do kontaktu.

Standard160,00 zł
Mercedes E Class200,00 zł
Mercedes S Class300,00 zł
Mercedes V Class225,00 zł

Wycieczki i atrakcje

Suite 9 znajduje się zaledwie 2 minuty spacerem od Motławy, która jest jednym z głównych punktów Gdańska. Idąc wzdłuż niej można zwiedzić miasto, a razem z nim wszystko to, co oferuje przyjezdnym; Muzeum II Wojny Światowej, Europejskie Centrum Solidarności, Dom Uphagena czy też liczne restauracje i lokale gastronomiczne na Starym Mieście. Żeby jak najbardziej Państwu umilić pobyt w Gdańsku, przygotowaliśmy kilka propozycji na spędzenie czasu wolnego.

Beer Tour

To opcja zwiedzania miasta połączona z wizytą w najlepszych lokalach. Całość trwa około 3 godziny i w tym czasie uczestnicy poznają historię gdańskiego browaru i będą mieli szansę na degustację piw. Zwieńczeniem trasy jest kolacja w wybranej restauracji.

wycieczka dla
2 osób
od 550,00 zł / grupa
wycieczka dla
3 osób
od 650,00 zł / grupa
wycieczka dla
4 osób
od 750,00 zł / grupa
wycieczka dla
5 osób
od 850,00 zł / grupa

Food Tour

Podobnie jak szlak piwny, trasa obejmuje wybrane lokale gastronomiczne na ternie Gdańska. Jeżeli nie próbowaliście kaszubskich potraw i uwielbiacie dania rybne – to opcja dla Was. Można połączyć ją ze zwiedzaniem, co pozwoli nieco odpocząć pomiędzy postojami w restauracjach i doda apetytu.

wycieczka dla
2 osób
od 650,00 zł / grupa
wycieczka dla
3 osób
od 750,00 zł / grupa
wycieczka dla
4 osób
od 850,00 zł / grupa
wycieczka dla
5 osób
od 950,00 zł / grupa

Gdańsk meleksem

To opcja mniej wymagająca, a może nawet i ciekawsza – przejazd przez Gdańsk z przewodnikiem i wizyta przy najpiękniejszych punktach widokowych. Do Państwa dyspozycji są najnowsze meleksy, które okażą się świetną opcją na chłodniejsze lub deszczowe dni.

wycieczka
2-godzinna
od 250,00 zł / osoba
wycieczka
3-godzinna
od 300,00 zł / osoba

Bursztynowym szlakiem

Jest to trasa z przewodnikiem, która obejmuje Bramę Wyżynną, Muzeum Bursztynu, Złotą Bramę, Kościół Mariacki, Ratusz Głównego Miasta i wiele innych. Nie bez przyczyny Gdańsk nazywany jest światową stolicą bursztynu. Podczas tej 2-godzinnej wycieczki, zrozumiecie dlaczego.

od 400,00 zł / za 2 godziny

Segway Tour

To świetny sposób na zwiedzanie miasta połączony z niemałą zabawą. Wycieczka prowadzona jest przez profesjonalnego przewodnika, który zadba przede wszystkim o bezpieczeństwo i dobrą rozrywkę. Podczas touru uczestnicy zobaczą najpiękniejsze miejsca Gdańska oraz obowiązkowe punkty w centrum. Wycieczki są w języku polskim, angielskim, niemieckim czy też rosyjskim.

od 250,00 zł / za 90 minut / za osobę

Wycieczka rowerem

Kolejną opcją na aktywnie spędzony czas w Gdańsku jest wycieczka rowerowa z przewodnikiem. Do wyboru jest kilka różnych tras; od standardowej wycieczki po centrum miasta, po trasy które sięgają Nowego Portu i Latarni Morskiej, Sopotu czy nawet Gdyni. Trasy dostosowane są tak, aby każdy mógł zobaczyć jak najwięcej i niekoniecznie zbytnio się męczyć.

od 150,00 zł / za 3h / za osobę

Kajaki, rowery wodne, rejsy łódkami

Będąc na pomorzu ciężko nie skorzystać z oferty rejsów kajakami, rowerkami wodnymi czy też łódkami i jachtami. Różne formy rekreacji wodnej są tutaj bardzo popularne, zwłaszcza w sezonie letnim. Do wyboru jest szeroka oferta – od wynajmu łódek i motorówek na Motławie po kajaki i Party Boat.

Kajak dla 2 osóbod 50,00 zł / 1h
Rowerki wodne
dla 5 osób
od 160,00 zł / 1h
Motorówki
dla 6 osób
od 400,00 zł / 1h
House Boat XSod 300,00 zł / 1h
Party Boatod 350,00 zł / 1h

Rejsy jachtami

Rejs jachtem żaglowym to świetna opcja na spędzenie dnia na pomorzu. Jednymi z najbardziej popularnych opcji są rejsy o zachodzie słońca z Gdańska do Sopotu lub całodniowe zwiedzanie Trójmiasta od strony morza. Oczywiście w jego trakcie planowane jest cumowanie i zejście na ląd, na lunch w lokalnej restauracji.

Cena ustalana indywidualnie